ul. Szarotkowa 6
Kiełczów - Wrocław
Pon.-Pt.
07:00 - 18:00
+48 737 460 916
kontakt@bdconstruction.pl
Kim Jesteśmy

Brique Development Construction to wrocławska firma, która czerpie z ponad 10 letniego doświadczenia w branży budownictwa ogólnego, zdobytego dzięki bliskiej współpracy z inwestorami oraz architektami przy tworzeniu i realizowaniu projektów budowlanych. Powstała blisko dekadę temu jako kontynuacja rodzinnego biznesu, tworzonego przez lata z entuzjazmem i pasją. Poprzez sumienną pracę i sukcesywne zwiększanie oferty, stała się ona jednym z wiodących przedsiębiorstw sektora usług budowlanych na terenie Wrocławia.

Nasz Klient i Nasza Firma

Budowa i zakup domu, a także przebudowa lub nawet remont mieszkania to poważne przedsięwzięcie w życiu każdego człowieka. Podłoże finansowe nie jest tu jedynym kryterium, które odgrywa bardzo ważną rolę. Czas i uwaga poświęcona na wykonanie projektu, często mogą absorbować największą część energii Klienta. Rozumiejąc doskonale złożoność i powagę sytuacji uznaliśmy, że fundamentem każdej podjętej współpracy musi być wzajemny szacunek i zaufanie. Bazując na tych dwóch aspektach, jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie każdego podjętego zlecenia, jakkolwiek skomplikowanie początkowo nie wydawało by się ono oraz zminimalizować jego uciążliwy charakter zamieniając je w kreatywne i inspirujące doświadczenie.

Jak Działamy

Nasz proces działania zakłada możliwość bieżącego wglądu w postęp prac oraz konsultacji z klientem na każdym etapie realizacji projektu. Dzięki temu, wszystkie zainteresowane strony mają pewność, iż finalny efekt będzie całkowicie spełniał ich oczekiwania. Umożliwia to także ograniczenie do minimum poczucia niepewności i niewiadomej po stronie Klienta.

Realizacje

Każdy rok pracy zwiększa liczbę kontrahentów, którzy postawili na naszą firmę. Przez wszystkie lata działalności udało nam się zrealizować wiele projektów w zakresie budownictwa ogólnego, wliczając w to remonty i wykończenia, a także zlecenia zrealizowane w roli generalnego wykonawcy. Co prawda firma Brique Development Construction powstała i rozwija się prężnie na rynku wrocławskim, to jednak chętnie podejmuje zlecenia zlokalizowane w różnych regionach Polski. Mieliśmy okazję pracować już między innymi w Radomiu, Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie i Krakowie.

Więcej naszych realizacji tutaj: http://bdconstruction.pl/realizacje/.